W Nowy Rok z kolejną wygraną siatkarek MOS Zachód 3D Sport

Doskonale rozpoczął się Nowy Rok dla siatkarek MOS Zachód 3D Sport. W kolejnym meczu Małopolskiej 1 Ligi TKKF kobiet, w środę 11 stycznia na własnej hali pokonały zespół LO 24. Nasza drużyna pewnie wygrała spotkanie 2:0. W pierwszym secie zakończonym wynikiem 25:23 zawodniczki LO 24 stawiały wyraźny opór. Drugi set już bez historii, siatkarki MOS wygrały bezapelacyjnie do 14. Trener Marek Kępa w meczu pozwolił wystąpić prawie wszystkim zawodniczką. W spotkaniu na pozycji libero wyśmienicie zadebiutowała zdolna 14 letnia Weronika Małachowska. Wszystkie siatkarki MOS Zachód 3D Sport w spotkaniu z LO 24 zaprezentowały się z dobrej strony. Gratulujemy kolejnego wygranego spotkania, czekamy na następne, które odbędzie się 19 stycznia. Tym razem nasze siatkarki zmierzą się z drużyną Sunrise.