MOS Kraków Zachód 3D-Sport nie traci rozpędu

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. W piątkowy wieczór 2 grudnia zawodniczki MOS Kraków Zachód 3D-Sport rozegrały mistrzowskie spotkanie z jednym z faworytów Małopolskiej Ligi TKKF  drużyną  Prądnik 3. Spotkanie miało bardzo zacięty przebieg. Już pierwsza partia zapowiadała duże emocje. Nasza drużyna wygrała seta, pokonała zawodniczki z Prądnik 3, lecz przeciwniczki nie sprzedały tanio skóry. Prawdziwe brawa należą się naszym dziewczętom za drugą odsłonę spotkania. Prądnik 3 dominował w secie,  zawodniczki MOS musiały gonić wynik. Przy niemal beznadziejnym stanie 23-18 dla przeciwniczek, nasze siatkarki postawiły wszystko na jedną kartę i po wspaniałym finiszu ostatecznie wygrały seta 27-25. Uznanie dla całej drużyny za wielkie zaangażowanie i walkę do końca. To już drugie zwycięstwo MOS Kraków Zachód 3D-Sport w tych rozgrywkach, jak zwykle gratulujemy sukcesu i oczekujemy kolejnych zwycięstw.